Ballina Etiketimet Rrëzimi ramës

Etiketim: rrëzimi ramës

Protesta, Gjosha: Tundim nga themelet një sistem të inkriminuar

Në një intervistë për ''Channel One'', ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka folur për protestën e 27 janarit, ku thotë...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com