E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Rreshje shiu

Etiketim: rreshje shiu

Elbasani goditet nga stuhia, reshje intensive në të gjithë Shqipërinë

Papritur vendi nga një sezon veror që po shkonte drejt fundit, zyrtarisht kaloi në stinën e vjeshtës. Dita e hënë në të gjithë vendin...

Mos harroni çadrat me vete sot! Shi në gjithë vendin

Dita e sotme, pritet të jetë me reshje shiu dhe ulje temperaturash në të gjithë vendin. E marta parashikohet që deri në mesditë të vijojë...

Raporti i IGJEUM: Shkodra në rrezik, priten përmbytje

Dielli i së deilës, do të sjellë një javë me rreshje të dendua të shiut. Instituti i Gjeoshkencës vendos sinjalin e alarmit për përmbytje...

Iku bora nisin reshjet intensive, në rrezik 7 qarqe

Reshjet e dëborës të dy ditëve të fundit, do të përfundojnë dhe vendin e tyre do ta zënë reshjet intensive të shiut. Ministria e...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com