Ballina Etiketimet Rrëmbeu

Etiketim: rrëmbeu

Rrëmbeu dhe rrahu keq kolegun, arrestohet shqiptari

Një shqiptar 20 vjec ka rrëmbyer, rrahur dhe grabitur një mekanik 30-vjeçar nga Fondi. Ngjarja ka ndodhur në tetor të vitit të shkuar ndërsa një...

Rrëmbeu nga banesa 15-vjeçaren në Bulqizë, arrestohet i riu

Një 21-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet si bashkëpunëtor i rrëmbimit të një 15-vjeçareje në Bulqizë. Ngjarja në fjalë ndodhi më 5 shtator...

Shkaktoi terror në Vlorë; Gjykata: “Shtrim të detyruar në psikiatri”

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën “shtrim të detyruar në psikiatri” për Dijar Xhema, shtetasin nga Kosova, që u arrestua në Vlorë, pasi...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com