Ballina Etiketimet Rrahman Rrahja

Etiketim: Rrahman Rrahja

Basha:Nuk ka zgjedhje më 30 qershor. Presidenti nuk mund të shkarkohet

Ngjarjet që ka shkaktuar vendimi i Presidentit të Republikës Ilir Meta për të anuluar zgjedhjet vendore të 30 qershorit, si dhe reagimi antikushtetues dhe...

Paloka-Ramës: Fol, nuk do jetë përdhunuesi i parë që mbron

Kreu i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka ka sulmuar Kryeministrin Rama, për shkak të heshtjes së tij ndaj skandalit të denoncuar nga oficeri...

Rrahman Rrahja reagon për akuzat ndaj të birit: Vajza ishte xheloze,...

Deputeti i Partisë Socialiste, Rrahman Rrahja ka mohuar akuzat e oficerit Emiljano Nuhu, se ka ndërhyrë përmes kërcënimit për të fshehur përdhunimin e një...

Pikëpyetjet e një akuze publike për Taulant Ballën dhe deputetin e...

-Nënkomisari i policisë, Emiljano Nuhu pretendon se: "Deputeti i PS në Fushë-Krujë, Rrahman Rrahja porositi vrasjen time. Kërcënimi pas hetimit për përdhunimin e një...

EDITORIAL

Idiotët e Rilindjes

Skandali i Rilindjes me mosnjohjen e dekretit të Presidentit për shtyrjen e 30 qershorit u duk se...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...