Ballina Etiketimet Rozaldina Nasufi

Etiketim: Rozaldina Nasufi

”Frikë se lajmëron policinë”/Gjendet 18-vjeçarja: Jam në Durrës dhe shtatzënë

Familja e kishte denoncuar të humbur. Gjendet gjatë emisionit ''Pa Gjurmë'', 18-vjeçarja Rozaldina Nasufi, e cila në transmetin live, tha se: ''Jam në Durrës...

18-vjeçarja e zhdukur mesazh babait. Dëshmia: Punon në lokal tallava në...

Prej 21 tetorit 2019, Rozaldina Nasufi, 18-vjeç rezulton e zhdukur, ndërsa familja e saj nga Shkodra kërkon ndihmë në emisionin "Pa Gjurmë" në Report...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...