E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Rosela Gjylbegu

Etiketim: Rosela Gjylbegu

Rosela i rikthehet sherreve me Olti Currin dhe Encën

Dy prej debateve më të mëdha publike që Rosela Gjylbegu ka patur vitet e fundit, kanë qenë ato me Olti Currin dhe Encën. Edhe...

Rosela Gjylbegu, shkodranja e “Etheve” që sfidon ethshëm me talent dhe...

Nga Albert Vataj NË VEND TË NJË KARTOLINE PËR DITËLINJEN E KËNGËTARES SHKODRANE Rosela Gjylbegu, shkodranja e “Etheve” që sfidon ethshëm me talent dhe maturi "Mund të...

Rosela Gjylbegu komenton për herë të parë sherrin me Encën

Më shumë se një javë më parë, dy këngëtaret shqiptare Rosela Gjylbegu dhe Enca Haxhia pushtuan titujt e mediave rozë pas një sherri që...

Burri që përlot Rosela Gjylbegun, ka ikur përgjithmonë

Rosela Gjylbegu bën pjesë në atë grupin e vajzave artiste, por që s`ka lënë anash as punën prej vitesh në një institucion shtetëror siç...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...

Historiani Jusuf Buxhovi: Rama po tradhton Kosovën më keq se Enver Hoxha

“Unë nuk besoj se Enver Hoxha do të tradhtonte Kosovën në këtë mënyrë. Ose nuk do të...