E hënë, Nentor 11, 2019
Ballina Etiketimet Ronaldo

Etiketim: Ronaldo

E pabesueshme, media italiane e “dërgon” Ronaldon në Angli

Cristiano Ronaldo është duke kaluar një moment tejet negativ me skuadrën e Juventusit. Marrëdhëniet me trajnerin Maurizio Sarri duket se janë prishur dhe kjo mund...

Ronado dhe De Ligt stërviten veçmas, në dyshim për Milanin

Juventus ka nisur përgatitjet për duelin ndaj Milanit në kampionat, pasi siguroi kualifikimin për në turin tjetër në Champions League.   Cristiano Ronaldo dhe Mathijs De...

Pasi u nda nga Mozzik, Loredana fotografohet në krahët e Ronaldos

Loredana është shpallur mbrëmjen e djeshme fituese e një çmimi në "MTV Europe Music Awards". Loredana fitoi çmimin "Performanca më e mirë zvicerane". Teksa po shijonte shfaqjen reperja...

Video/ Ronaldo shkon në stërvitje i maskuar si një klloun i...

Stërvitja e Juventusit ka qenë ndryshe nga ditët e tjera pasi sot në shumë vende të botës festohet Hallouini, nata ku kujtohen të vdekurit...

Marcelo: Nuk do të harroj kurrë çfarë tha Ronaldo para finales...

Marcelo ka zhvilluar një intervistë për “TPT Global”. Në mesin e shumë tema të prekura ishte edhe ajo për finalen e Champions League në vitin...

Ronaldo “shpërfill” Serinë A: Ja ku dëshiroj të luaj

Është 34-vjeçar por Cristiano Ronaldo vijon të jetë në një formë të shkëlqyer sportive. Portugezi nuk njeh limite duke u kandiduar çdo vit për fitimin...

Ronaldo dhe Georgina, një ditë në gjirin e natyrës në Langhe

Një ditë e gjitha në gjirin e natyrës për Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo, në Langhe dhe Monferrato së bashku me një grup miqsh,...

Ronaldo “thumbon” Messin: Rivaliteti i mirë, talenti është i kotë pa...

Rivaliteti është i mirë në çdo fushë të jetës. Këtë e di edhe sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo. Portugezi ka pohuar se rivaliteti me Lionel...

Gigs “tradhëton” Ronaldon: Leo Messi është gjeniu, lojtar si ai sheh...

“Të zgjedhësh mes të dyve është mëse e vështirë. Do të doja të thoja për Kristianon, duke qenë se me atë kam luajtur dhe...

Statistika e frikshme e 19-vjeçarit Haland, ka bërë shumë më mirë...

Erling Haaland është ylli i futbollit botëror. Sulmuesi norvegjez, po kalon një sezone përtej pritshmërive, duke vendosur emrin e tij në elitën e futbollit...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com