E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Roli

Etiketim: roli

Dokumenti strategjik/ BE bën gati planet, si do fuqizohet roli i...

Bashkimi Europian kërkon të rrisë ndikimin e tij në botë në 5 vitet e ardhshme e të luajë rolin e tij në formimin e...

Olta Gixhari në rolin e prostitutës, skena të nxehta me Arben...

E nisi vitin 2016 me një puthje pasionante në teatër me Indrit Çobanin, dhe po e mbyll me një puthje të nxehtë me aktorin...

EDITORIAL

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...