Ballina Etiketimet Roland Bejko

Etiketim: Roland Bejko

Bejko i PD “thumbon” Bashën: Pushtetin vendor na e mori pas...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Roland Bejko, ka komentuar zgjedhjet vendore të 30 qershorit, të zhvilluara vetëm me Partinë Socialiste. Në një mesazh...

Bejko: Shoqëria shqiptare është ndarë në elitë dhe në shërbëtorë të...

Pedagogu Roland Bejko i ftuar në emisionin “Ekopolitikë” në RTV Ora  u shpreh se shoqëria shqiptare është ndarë në elitë dhe në shërbëtorë të...

Grisja e simboleve, Studenti i “Dhjetorit ’90”: Po ju provokojnë “Çeguevaristët”

Nga Roland Bejko Studentë, distancohuni nga provokimet e çeguevaristëve të kuq. Fukusohuni te kauza juaj . Grisja e simboleve të tre partive politike shqiptare PD-LSI-PS në mes...

Pedagogu: Rri i qetë Edi Rama, gjemb në këmbë nuk të...

Pedagogu Roland Bejko, duke komentuar protestën e studentëve, tha se me thirrjet ''jo politikë'' organizatorët po i dërgojnë mesazhe të qarta kryeministri se nuk...

Përplasjet në PD, Bejko: Grupet kundër Bashës janë pa ide, me...

Kreu i PD-së së Gjirokastrës, Roland Bejko i ftuar në studion e SYRI.net ka folur në lidhje me përplasjet që po ndodhin brenda partisë...

Shpërthen kreu i PD-së në Gjirokastër: Shikojeni reformën tuaj, ju plaçin...

Kryetari i degës së PD-së në Gjirokastër, Roland Bejko, përmes një komenti në rrjetet sociale, ka dhënë alarmin për zhdukjen e arkivave. “Shikoni se...

Këta janë 18 muskutjerët që do mbrojnë Bashën…

Kryetari i PD-së dega Gjirokastër, Roland Bejko, është shprehur i entuziazmuar pas takimit të krerëve të PD-së në rrethe, që u zhvillua sot në...

PD mbron Tahirin dhe sulmon LSI: Luftoni korrupsionin në rradhët tuaja,...

Partia Demokratike e Gjirokastrës ka reaguar menjëherë ndaj sulmeve që deputeti i LSI-së së këtij Qarkut, Vangjel Tavo ka adresuar për të disatën herë...
Parcelë me hashash. Sipas keut të PD, Gjirokastër, Roland Bejko, hashashi ndodhet në fshat të Tepelenës

Për Gaten, çobanin e lopëve nga Lazarati, Shullazin dhe një foto...

Kreu i PD-së në Gjirokastër, Roland Bejko në një shkrim të gjatë në Facebook komenton zhvillimet e fundit dhe arrestimin e të dyshuarit për...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com