Ballina Etiketimet Robert Goro

Etiketim: Robert Goro

Analisti grek: Greqi – Shqipëri, në temperatura Siberie

Nën titullin Fishekët “flakëvënës” që vranë minoritarin, gazetari i njohur grek, Stavros Tzimas, analizon zhvillimet e fundit pas ngjarjes së Bularatit dhe impaktin që...

A do të mësohet se cilët u paguan nga fondet sekrete...

Nga: Robert Goro - Prokuroria e Athinës ka urdhëruar fillimin e hetimeve pas publikimit se fonde sekrete të ministrisë së Jashtme janë përdorur për të financuar...

Pse Nikos Kotzias zbret nga ‘treni’ i qeverisë Greke?!

Nga: Robert Goro - Ministri i jashtëm, Nikos Kotzias ka dhënë dorëheqjen nga posti të mërkurën pasdite. Lajmi është konfirmuar nga zyra e shtypit e kryeministrit...

Goro: Negociatat Greqi-Shqipëri, pas mbylljes së marrëveshjes së Prespës

Negociatat mes Shqipërisë dhe Greqisë kanë mbetur pezull, pasi pala greke për momentin është e përqëndruar në marrëveshjen e Prespës për emrin e Maqedonisë. Gazetari...

Gazetari nga Greqia zbulon lidhjen e fshehtë të Ramës me Erdoganin

Gazetari Robert Goro, në një lidhje direkte nga Greqia, ka treguar për emisionin 360 Grade në Ora News, se në Greqi një analist i...

Analisti Goro: Rama do t’i bishtnojë marrëveshjes me Greqinë me porosi...

Korrespondenti i Ora News, Robert Goro në një lidhje me Skype për "360 Gradë" në Ora News, thotë se në Greqi një analist i...

“Formula, si pala greke do të heqë ligjin e luftës”

Gazetari i Ora News në Greqi, Robert Goro, i cili po ndjek më nga afër takimin mes ministrit Bushati dhe homologut Kotzias, tha se...

Robert Goro: Ju tregoj takimin e Nanos me Millosheviçin

Robert Goro, për BBC, Athinë. Për 18 vjet nuk besojmë se ka shqiptarë që nuk e ka dëgjuar këtë “formulë”. Gazetari që raportoi nga...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com