Ballina Etiketimet Robert Aliaj

Etiketim: Robert Aliaj

“Rama më thirri në takim”, Robert Aliaj flet për protestën e...

I ftuar ditën e sotme në emisionin “Top Talk”, Robert Aliaj foli ndër të tjera edhe rreth aktualitetin social dhe politik në Shqipëri. Gjatë rrëfimit...

Ende pa filluar, largime nga “Dance With Me”

Detaje të reja tregojnë se gjërat në programacionin që starton së shpejti “Dance With Me”, kanë ndryshuar. Me sa duket një ndër personazhet më...

Çfarë ka brenda çantës së Robert Aliaj?! Zbulojeni tani

Ai është padiskutim një ndër personazhet më të drejtpërdrejtë në vendin tonë dhe i thotë gjërat ashtu siç i vijnë, pa u menduar dy...

“Vetëm një natë”, nga kjo e shtunë emisioni më i ri...

"Vetëm një natë" është emisioni me i ri i cili starton ne ekranin e RTV Ora nga kjo e shtunë. Një emision që tenton...

I famshmi Robert Aliaj i bashkohet RTV Ora, së shpejti vjen...

Artisti kontravers, Robert Aliaj Dragot, rikthehet sërish në ekran me një tjetër projekt televiziv. Shumë shpejt në RTV Ora ai do të startojë me programin...

FOTO/ Godet Robert Aliaj – Reagon ashpër ndaj atyre që nuk...

Që prej fillimit të protestës Roberti ka qenë mjaft aktiv në mbështetjen ndaj protestës së studentëve. Së fundmi nëpërmjet një postimi në Instastory, Roberti ka...

”Sherri me Ronelën”, Rovena Dilo: Kënga e Robertit…

Rovena Dilo ishte e ftuara e kësaj të mërkure tek Rudina. Ne qendër të bisedës ishte pjesëmarrja e saj e fundit e në Kënga...

Robert Aliaj tregon serinë e arrestimeve

Artisti i njohur Robert Aliaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, i pyetur për lajmin e përhapur në media për procedimin e...

Procedimi? Robert Aliaj tregon serinë e arrestimeve

Artisti i njohur Robert Aliaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, i pyetur për lajmin e përhapur në media për procedimin e...

Robert Aliaj thirrje të fuqishme politikës dhe një këshillë për studentët...

Aktori Robert Aliaj i cili ishte njëri nga të proceduarit nga policia ditën e djeshme, por që u mohua sot nga ministri Sandër Lleshaj,...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...