E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Rita Ora

Etiketim: Rita Ora

Rita Ora ekspozon padashje të pasmet

Këngëtarja më origjinë shqiptare, Rita Ora ka filluar  xhirimet e filmit “Wonderwell” në Romë të italisë. E veshur me një fustan të zi të shkurtër...

Rita realizon kolonën zanore të “Fifty Shades Darker”

Këngëtarja e njohur me prejardhje kosovare Rita Ora ka realizuar kolonën zanore të filmit të ri “Fifty Shades Darker”. 26-vjeçarja luan rolin e Mia...

“Shkencëtarja” Rita Ora humbi mijëra euro në një zbulim!

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka deklaruar se ajo ka humbur mijëra euro duke investuar në një “shpikje të dështuar”...

Rita Ora e nis 2017-ën me imazhe nudo

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, e ka nisur vitin e ri 2017 me një video ku shfaqet komplet nudo. Videoja, të cilën e shpërndau në Snapchat,...

Rita Ora pozon topless në Instagram

Rita Ora njihet për fotot e saj provokuese. Edhe këtë të martë nuk ka zhgënjyer, teksa ka publikuar një foto topless në Instagram. Këngëtarja 26 vjeçare...

Rita Ora transparente në Varshavë

Rita Ora pa dyshim di si të tërheqë sa më shumë vëmendje. Këngëtarja me origjinë shqiptare sapo ka promovuar linjën e re të të...

Rita shndërron të brendshmet në “të jashtme”

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, së fundmi është imazh i kompaninë italiane “Tezenis”. Këto të brendshme ajo i përdori për një darkë...

Rita Ora, seksi në eventin e Tezenis

Rita Ora vazhdon të magjepsë me pamjen e saj seksi. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare është shfaqur me një veshje të zeze me typ...

Rita Ora me një veshje interesante

Ajo njihet për stilin e saj në të veshur. Bëhet fjalë për këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila ka “vjedhur” sërish vëmendjen...

Rita Ora, tejet joshëse në kalendarin e “Dashurisë”

Rita Ora ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë videoklip të ri, megjithëse ka arritur një marrëveshje me një kompani të re të menaxhimit....

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...