E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Rita Ora

Etiketim: Rita Ora

Rita Ora flet sërish për biseksualitetin e saj: Jam e hapur,...

Këngëtarja Rita Ora, ka folur edhe njëherë tjetër për biseksualitetin e saj.Kur është pyetur rreth seksualitetit të saj, ajo ka treguar se është e...

Epoka e rrjeteve sociale, Rita Ora jep mesazhin e madh për...

Përveç aspekteve pozitive, zhvillimi me hapa të shpejtë i teknologjisë ka sjellë edhe pasoja, sidomos sa i përket mënyrës së jetesës. Këtë gjë e ka...

Rita Ora shfaq ”flakën” në “GQ Men Of The Year Awards”...

Rita Ora nuk ka qenë asnjëherë tipi i ndrojtur dhe e lodhur por shfaqja e fundit në tapetin e kuq bënë të ndryshojmë paksa...

Rita Ora me koncert spektakolar në Kroaci: E bukur ta përfaqësoj...

Këngëtarja Rita Ora ka mbajtur një koncert madhështor në Kroaci. Dhe media Jutarnji.hr i ka kushtuar një artikull Ritës duke e konsideruar si një...

Rita Ora pret flokët bisht-pëllumb (FOTO)

Rita Ora nuk ka frikë të eksperimentojnë, qoftë edhe me disa nga trendet më të çuditshme të flokëve. Për habinë e askujt, rezultati është...

Rita Ora, mbështet Taynën dhe Dafinën: Vetëm vajzat kosovare e djegin

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin...

Rita vazhdon pushimet në Malibu, provokon me imazhet e reja

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke i shijuar pushimet akoma në Malibu. Pas shumë angazhimeve në karrierë, bukuroshja jonë ka gjetur...

Rita Ora, së shpejti koncert në Zarën e arbneshëve të Kroacisë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të performojë në Zarë të Kroacisë, aty ku janë edhe ngulimet arbneshe të 500-vjetëve më parë. Koncerti...

Rita Ora “ndez” fansat me performancën e saj

Këngëtarja, Rita Ora ka ndarë disa imazhe me ndjekësit e saj pas koncertit të saj të radhës ku shkëlqeu me paraqitjen. Edhe këtë herë këngëtarja...

Rita Ora publikon foto nudo, e fshin direkt, por fansat e...

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka çmendur rrjetin gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme. Rita ka postuar një foto ku shfaqet...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com