Ballina Etiketimet Rina

Etiketim: Rina

Adelina tregon pse po bashkëpunon me Rinën

Edhe pse në shkurt të këtij viti, Adelina Ismaili tha në “E diell” se kënga e saj e fundit, “Sa 1000 engjuj” ishte e...

Zyrihu kuq e zi, festivali gjigant i muzikës shqiptare

“Përshëndetje botë. Është koha për një kapitull të ri. Jeni gati? Le të bëjmë histori së bashku.” Kështu nis promoja e festivalit gjigant të...

Sabri Fejzullahu ka një mesazh për reperet

Sabri Fejzullahu pranoi se dëgjon ndër të tjera edhe muzikë rep. I ftuar në emisionin Express në KTV, ai përmendi disa nga reperët e...

Rina në ”The Top List” me këngën ”Gigi” (VIDEO)

Reperja e re e muzikës shqiptare, Rina Balaj, ka vetëm pak ditë që ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, i cili...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com