E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Rina Shyak

Etiketim: rina Shyak

Pas ndarjes nga Irina, Bradley Cooper fotografohet në lokal nate me...

Kanë më pak se një javë që janë ndarë zyrtarisht dhe duket se Bradley Cooper dhe Irina Shyak janë duke vijuar me jetët e...

EDITORIAL

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...