Ballina Etiketimet Rihanna

Etiketim: rihanna

Mos mendoni që Rihanna është e përsosur! Nuk ia ka “haberin”...

Kur shohim Rihannën, mund të mendojmë se ajo është një femër e përsosur që arrin të bëjë cdo gjë. Sigurisht që bazohemi tek karriera...

Rihanna provokon me bikini, ndërsa në New York del biografia e...

Ajo sapo ka nxjerrë librin e saj biografik në formatin fotografik, duke u prezantuar në New York me një look leopard, super agresiv dhe...

Rihanna si Dua Lipa (FOTO)

Java e Modës në Paris ka bashkuar Rihanën dhe Dua Lipën me një detaj të vogël. Dy këngëtaret bukuroshe janë shfaqur mbrëmjen e djeshme...

U ndanë pasi e dhunoi! Chris Brown çmendet nga postimi i...

Ndarja e çiftiti të njohur ishte një nga më të bujshmet. Vite më parë këngëtarja Rihanna i dha fund lidhjes me këngëtarin Chris Brown...

Rihanna tërheq gjithë vëmendjen në daljen e fundit publike (Foto)

Pas disa kohësh shkëputje nga mediat, këngëtarja nga ishujt Barbados, Rihanna e ka kthyer tërësisht vëmendjen tek ajo. Gjatë daljes më në fundit publike për...

Cardi B, A$AP Rocky etj mbështetje maksimale për Rihannën dhe fushatën...

Si shumë fëmijë, Rihanna ëndërroi që një ditë të rritet e pasur, por të ndihmosh të tjerët ishte në krye të vizionit të saj. "Gjithmonë...

Rihanna gjen vogëlushen që i ngjan në mënyrë “të frikshme”

Këngëtarja nga ishujt Barbados Rihanna ka publikuar në rrjete sociale foton e një vajze të vogël, e cila ka një ngjashmëri të ‘frikshme’ me...

Rihanna zemëron Kinën (FOTO)

Këngëtarja Rihanna ka realizuar disa foto për revistën ''Harper’s Bazaar'', duke sjellë veshjet e kulturës kineze. E veshur me një fustan blu me mëngë...

Rihanna është shtatzënë?

Nuk është hera e parë që aludohet se Rihanna është shtatzënë, madje në një interviste para disa kohësh ajo ka shprehur dëshirën për një...

Rihanna i mahniti të gjithë në inaugurimin e linjës së saj...

Këngëtarja e njohur nga ishujt Barbados Rihanna është shfaqur rrezëllitëse në festën e organizuar për hapjen e dyqanit të saj më të ri të...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...