E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Ridvan Zykaj

Etiketim: Ridvan Zykaj

Masakra në Selenicë, ja çfarë i kishte ndodhur autorit para dy...

Ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Selenicë të Vlorës, ku një 24 vjeçar, Ridvan Zykaj, ka shtënë me armë mbi disa familjarë të...

Detaje të reja/ Ja cila ishte lidhja farefisnore mes vrasësit dhe...

Nga të dhënat e deritanishme, autori Ridvan Zykaj ka vrarë Demir Zykajn dhe gruan e tij si dhe ka vrarë dy djemtë e Demirit....

Masakra, fqinjët: Ishte nevrik, viktimat janë kushërinj të babait

Në Resulaj të Bashkisë së Selenicës, në Qarkun e Vlorës, u regjistrua pasditen e së premtes një ndër ngjarjet më të rënda në dy...

Masakra/Zbardhet dinamika si 24-vjeçari vrau 8 personat

Në Resulaj të Bashkisë së Selenicës, në Qarkun e Vlorës, u regjistrua pasditen e së premtes një ndër ngjarjet më të rënda në dy...

FOTO/ Ja çfarë shkruante në Facebook autori i masakrës në Vlorë

Autori i dyshuar i masakrës së Vlorës, ku 8 persona kanë humbur jetën, 24-vjeçari Ridvan Zykaj, duket se paraqet rrezikshmëri të lartë, pasi shfaq...

Masakra e Vlorës/ Ja kush janë 8 viktimat, 2 prej tyre...

Zbardhen emrat e viktimave që mbetën të vrarë me armë zjarri sot në Resulaj. Bëhet fjalë për shtetasit; Denik Zykaj, Hazem Zykaj, Afërdita Zykaj,...

Banorët: Autori me probleme mendore. Dalin emrat e viktimave

Gazetari i News 24 ka mundur të marrë dëshmi nga banorët e fshatit, të cilët shprehen të tronditur dhe thonë se 24-vjeçari atutori i...

Masakra në Resulaj, morgu s’ka vend për të vrarët

Një person nga fshati Resulaj në Vlorë ka ekzekutuar në gjakftohtësi 8 persona, anëtarë të dy familjeve Zykaj, me banim në po të njëjtin...

Masakër në Vlorë, 8 të vdekur. Mes të vrarëve ka gra...

Një masakër e vertetë mund të quhet ajo që ka ndodhur sot në fshatin Resulaj në Vlorë. 8 persona kanë humbur jetën nga të shtënat...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com