E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Ridvan Zykaj

Etiketim: Ridvan Zykaj

Autori i kasaphanës në Resulaj është “top nga mendtë e kokës”

Autori i masakrës me tetë të vdekur në Selenicë të Vlorës nuk vuan nga problem mendore. Kështu kanë pretenduar prindërit e 24-vjeçarit Ritvan Zykaj...

Rindërtohet skema në 3D e masakrës – Si i vrau Ridvani...

News24 dhe BalkanWeb kanë rindërtuar në 3D skemën e ngjarjes në Resulaj të Selenicës ku mbetën të vdekur 8 persona. 24-vjeçari Ridvan Zykaj u largua...

VIDEO/ Ridvan Zykaj i ftohtë dhe i papenduar: Unë i vrava,...

Gati 500 forca policie u vunë në ndjekje të autorit të masakrës së Selenicës dhe kanë arritur ta ndalojnë 24 vjeçarin në orët e...

Ridvan Zykaj, nga vjedhës pulash tek profili në Facebook

Ridvan Zykaj tani njihet si personi që kreu masakrën më të rëndë të ndodhur në dekadat e fundit. Familja e shuar prej dorës së...

Masakra në Selenicë, partia ZGJIDHJA: Gjendja e rëndë dhe pafuqia e...

Partia ZGJIDHJA, përmes një deklarate për shtyp reagon në lidhje me tragjedinë e mbrëmshme në Selenicë të Vlorës, ku Ridvan Zykaj vrau 8 të...

Autori në polici: Më akuzuan për vjedhje. Selenica në ditë zie

Autori i masakrës së Selenicës, nga deklarimet në polici, thotë se ngjarja ka ardhur pasi një nga djemtë e Demirit e kishte akuzuar për...

I ftohtë dhe ironik, dëshmia e autorit: Më arrestuat vonë, s’kam...

I qetë dhe ironik, autori i masakrës së Resulajt, Ridvan Zykaj, i cili vrau 8 persona nga fisi i tij ka pranuar krimin. Me...

”Më keni çarë…”, autori që sfidoi policinë: Postimin nuk e bëra...

24-vjeçari vrau 8 persona nga fisi i tij por gjatë kohës që e gjithë struktura e Policisë së Shtetit ishte në kërkim të tij,...

Masakra me 8 të vrarë/Lajmi në Europë, SHBA dhe në Indi...

Masakra me 8 të vrarë në Resulaj të Selenicës, është pasqyruar në mediat e huaja. Mediat si: NyTimes, Washington Post, Yahooo, i referohen Agjencisë së...

Masakra që nisi për 8 pula deti

Ende nuk është zyrtarizuar shkaku që çoi Ridvan Zykajn të masakrojë kushërinjtë e tij duke shuar dy familje por duket se origjina e saj...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...