E martë, Qershor 18, 2019
Ballina Etiketimet Rezultatet

Etiketim: rezultatet

Manipuluan rezultatet e ndeshjeve, 15 persona në pranga

Futbolli nuk është e vetmja disiplinë sportive ku rezultati manipulohet. Së fundmi, në skenë ka dal edhe tenisi, me policinë spanjolle që ka nisur...

Manipuluan rezultatet e ndeshjeve, 15 persona në pranga

Futbolli nuk është e vetmja disiplinë sportive ku rezultati manipulohet. Së fundmi, në skenë ka dal edhe tenisi, me policinë spanjolle që ka nisur...

Sa kohë kalojmë me kokën mbi celular? Rezultatet janë tronditëse

Varësia ndaj rrjeteve sociale dhe pajisjeve teknologjike në tërësi po bëhet aq shqetësuese sa vetë këto rrjete po sjellin mënyra për menaxhimin e kohës...

Kupa e Shqipërisë/ Skuadra e Superiores nuk falin, ja rezultatet në...

Sot janë luajtur 8 takimet e vlefshme për Grupin A dhe B të Kupës së Shqipërisë. Skuadrat e Kategorisë Superiore nuk kanë falur duke...

Matura 2018/ Dalin rezultatet e Matematikës, 2 274 maturantë kanë marrë...

Për të gjithë ata maturantë që janë në pritje dhe ankth, kanë dalë notat e provimit të Matematikës. Qendra e Shërbimeve Arsimore ka publikuar ditën...

Dalin rezultatet e Lotarisë Amerikane, shqiptarët dynden për përgjigjet, bie serveri

Sot në orën 18:00 pasdite të gjithë aplikuesit mund të verifikojnë nëse janë përzgjedhur ose jo nga Lotaria Amerikane. Por fluksi i madh i shqiptarëve...

Dorëzimi i armëve, zbardhet rezultatet e nismës së policisë

Nisma e policisë për dorëzimin vullnetar të armëve duket se ka dështuar për t’i dhënë fund këtij fenomeni. Top Channel, shkruan se deri në...

Publikohen rezultatet paraprake të zgjedhjeve në Maqedoni

VMRO-DPMNE dhe Koalicioni për "Maqedoni më të Mirë" ka fituar 452.709 vota (38,06%), LSDM dhe Koalicioni 436.469 (36,69%), BDI 86.812 (7,30%) dhe Lëvizja Besa...

EDITORIAL

Zyrtare nga KE: Negociatat me Shqipërinë nuk hapen

Këshilli i Komisionit Europian vendosi sot të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Vendimi u...

FORUM

Adi Krasta: Nuk e mendoja kurrë se PS do prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë…

Adi Krasta, drejtuesi i emisionit “A Show” në News 24, gati e ka shastisur deputetin socialist Bashkin...

Prokuroria, në ditën e saj më të zezë në historinë e saj post komuniste

Nga Ylli Manjani - Askush nga mediat tona nuk pati as qejf e as bythë të botonte ato...