E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Rezart Veleshnja

Etiketim: Rezart Veleshnja

Rezart Veleshnja zbulon se kush ja nxiu syrin: Na ka zgërdhi...

Aktori i njohur Rezart Veleshnja ditën e djeshme publikoi një video ku shfaqej me syrin e nxirë. Syri i majtë i Rezartit ishte i nxirë...

Rezart Veleshnja revoltohet me emrin e stadiumit: Ne po na vrasin…

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk i kursen aspak kritikat për qeverinë dhe kryeministrin Edi...

VIDEO/ “Po kalonte mbreti me shallvare” – Ja pse shpërtheu sërish...

Aktori i njohur Rezart Veleshnja është një nga të paktët aktorë kritikë të qeverisë së Rama. Edhe ditën e sotme aktori i njohur Rezart Veleshnja...

Aktori Veleshnja imiton kryeministrin Rama, lëshon një mesazh të fortë ndaj...

Artisti Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin "360 Gradë" në RTV Ora ka imituar kryemistri Edi Rama duke sjellë në vvëmendje atë ë ai...

Do shkriheni së qeshuri/ Rezart Veleshnja imiton Erion Braçen në plazh...

Edhe pse me pushime Rezart Veleshnja në llogarinë e tij në Instagram sjell pak nga ‘Portokallia’. Aktori i njohur i humorit ka imituar Erjon Braçen...

‘Demaskoi të dashurën se kishte 4 lidhje paralele”, Rezart Veleshnja zbulon...

Mbrëmjen e së dielës në Instagramin e Rezart Veleshnjën u bënë disa postime që shokuan opinionin publik. Në postime aktori i famshëm i humorit akuzonte...

VIDEO/ Rezart Veleshnja tregon se si janë pjeshkat e Instagramit

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë, të cilin prej vitesh e kemi parë në spektaklin Portokalli dhe na ka shkrirë...

Aktori i ”Portokallisë” rrëfen përplasjen: Ishte faji i Elvana Gjatës dhe...

Aktori i njohur i ''Portokallisë'', Rezart Veleshnja ka rrëfyer se marrëdhëniet me regjisorin Altin Basha nuk kanë nisur aspak mirë, përkundrazi. I ftuar te...

“Nuk po më pëlqente…”, Rezart Veleshnja zbulon pse fshiu foton me...

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja prej kohësh është shndërruar në personazhin më të përfolur në median rozë. Pas publikimit të një fotoje ku shfaqej...

Aktori-Ramës për rrugën: Projektet e tua përdori si letër higjenike

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja, ka qenë në llixhat e Bënjës në Përmet por aty një pjesë e rrugës e cila është në gjendje të...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...