Ballina Etiketimet Rey Manaj

Etiketim: Rey Manaj

Manaj: Reja trajner i madh, na ka dhënë shumë liri

Rey Manaj vazhdon të shkëlqejë, por ndaj Moldavisë sulmuesi i talentuar arriti që të gjente një gol shumë të bukur me finte. Gjithsesi ai...

Pasimi i Manajt për Hysajn, mbi 100 mijë klikime në pak...

Në ndeshjen kundër Islandës, Rey Manaj u konfirmua si një prej talenteve për të cilët Shqipëria ka shumë nevojë, duke dhënë një kontribut në...

Manaj prezantohet te skuadra e re, nënkryetari i klubit: Është një...

Mungonte vetëm zyrtarizimi, i cili tashmë ka ardhur. Rey Manaj do të jetë një lojtar i Albacete për 5 vitet e ardhshme. Sulmuesi lushnjar ka...

Valencia e Sevilla në gjurmët e sulmuesit shqiptar

5 gola në 15 ndeshje janë shifrat e Rey Manaj këtë sezon tek Albacete, një paraqitje pozitive e cila ka zgjuar interesimin e disa...

Rey Manaj në Bundesligë, e kërkojnë dy klubet e njohura

Rey Manaj po kalon një formë për t’u admiruar në Ligën e Dytë të Spanjës me Albaceten, edhe pse është dëmtuar së fundmi për...

Video/ Manaj nuk ndalet, tjetër gol me Albacete

Albacete vijon formën fantastike, kjo falë edhe Rey Manaj. Sulmuesi i kombëtares shqiptare ishte deciziv në fitoren 2 me 1 ndaj Numancia, me 21 vjeçarin...

Manaj: E vështirë të shënoje ndaj një ekipi që mbrohet aq...

Sulmuesi i kombëtares Rey Manaj, tha pas ndeshjes kundër Jordanisë se skuadra duhet të punojë për të marrë rezultate pozitive që në duelin në...

Manaj largohet nga Interi, transferohet zyrtarisht në Spanjë

Rey Manaj do të vazhdojë të luajë në Spanjë. Sulmuesi kuqezi zyrtarisht nuk është më një futbollist i Interit, teksa tashmë ka firmosur një...

Rei Manaj: Ndeshja jonë më e fortë se e Kombëtares

Sulmuesi i Inter i huazuar te Granada, Rey Manaj së bashku me portierin shkodran Alen Sherri, kanë folur në konferencën e sotme për shtyp...

Manaj befason me fjalët e para si lojtar i Granadas

Rey Manaj zyrtarisht është lojtar i ri i Granadas. Skuadra spanjolle Granada dhe Inter kanë arritur marrëveshje për huazimin një vjeçar të Rey Manajt me...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com