E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Rexhina Debrova

Etiketim: Rexhina Debrova

Burri foli për vetëgjyqësi, nisin hetimet për mjekun

Rexhina Debrovës ndërroi jetë pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë. 6 muaj nga ngjarja e rëndë, Prokuroria e Elbasanit ka marrë...

Ekspertiza: Rexhina Debrova pësoi “emboli amniotike”

Embolia amniotike, një komplikacion i rrallë gjatë lindjes, është konfirmuar nga ekspertiza mjekoligjore si shkaku i vdekjes së 25-vjeçares Rexhina Debrova, e cila vdiq...

25-vjeçarja vdes pas lindjes, Manastirliu: Vendimi pas ekspertizës

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ngritur një grup specialistesh për të verifikuar a është ndjekur protokolli mjekësor në rastin e...

Familjarët vijojnë protestat: Duam drejtësi për Rexhinën

Familjarë, qytetarë dhe përfaqësues të shoqërisë civile në Elbasan protestuan paraditen e sotme para spitalit të Elbasanit "Xhaferr Kongoli" për vdekjen e 25 vjeçares...

Me foshnjen në krah, bashkëshorti i 25-vjeçares që vdiq pas lindjes

Alea erdhi në dritë dy ditë më parë, pa ditur tragjedinë që do të shënjojë jetën e saj. Nëna e saj, Rexhina Debrova, vetëm...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...