Ballina Etiketimet Rexhep Rraja

Etiketim: Rexhep Rraja

Basha i përgjigjet Rexhep Rrajës: Mjerë ata që prekin votat

Gjatë takimit me të rinjtë në Krujë, ku është ndalur në kuadër të nismës ''Rrugëtim për Shqipërinë'', kreu i PD-së, Luzim Basha i është...

Merr fund ”telenovela”, Rexhepi del nga burgu

Historia ''rozë'' mes Xhisiela Malokut dhe djalit të deputetit socialist të pandehur për përndjekje të vajzës nga Fushë Kruja, përfundon me lirimin e Rexhep...

Çfarë kërkon prokuroria për djalin e deputetit, ish-e dashura e mbron...

Prokuroria e Krujës ka kërkuar 1 vit burgim për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit Rrahman Rraja, ndonëse ai dhe shtetasja Xhisiela Maloku kanë bërë...

Kërkohet 1 vit burg për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit socialist

Prokuroria kërkon  1 vit burg për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit socialist Rrahman Rraja. Djali i deputetit të PS-së akuzohet  për dhunimin e Xhisiela Malokut...

“Xhisiela”, gjykata cakton veprën për çfarë do dënohet Rexhep Rrahja

Gjykata e Krujës ka pranuar këtë të mërkurë kërkesën e Prokurorisë për gjykimin e Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, për akuzën...

Apeli e lë në burg, Xhisiela mbështet Rexhepin: Jemi shokë (FOTO)

Gjykata e Apelit lë në fuqi masën e sigurisë "arrest me burg" për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit socialist, Rrahman Rraja. Përmes avokatit të...

”Xhisiela”/Rexhep Rraja sot në Apel, kërkon lirinë

Rexhep Rraja, djali i deputetit socialist Rrahman Rraja, do të dalë sot para Gjykatës së Apelit të Tiranës. Përmes avokatit të tij, djali i...

”Xhisiela”, djali i deputetit Rraja kërkon lirinë

Dosja “Xhisiela” nga Kruja rikthehet në gjykatën e Apelit në Tiranë. Me kërkesë të Rexhep Rrajës djalit të deputetit socialist, apeli ka regjistruar kërkesën...

“Xhisiela”, Rama: S’gjykohet baba për veprat e djalit sa një derr

Kryeministri Edi Rama ka folur për rastin ‘Xhisiela’, ku akuzohet djali i deputetit të PS Rexhep Rraja. I ftuar në emisionin ‘Real Story’ me...

Vokshi: Ja çfarë fshihet pas fjalëve të Rexhep Rrajës drejtuar Bashës

Deputetja Albana Vokshi, zbuloi në Syri.net, se çfarë fshihet pas fjalëve të Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili pasi doli...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...