E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Resulaj

Etiketim: resulaj

Lagjja me 50 familje por brenda vitit u vranë 9 persona

Dilaver Tozaj u vra në të njëjtën lagje ku ndodhi edhe masakra e 10 gushtit të një viti më parë, kur Ridvan Zykaj qëlloi...

Masakra/ Rrokaj – Ramës: Në vendet e tjera kryeministrat largohen nga...

Deputeti i LSI Shezai Rrokaj ka sulmuar Kryeministrin Rama lidhur me qëndrimin e e mbajtur prej tij për ngjarjen tronditëse që ndodhu në Selenicë...

Rindërtohet skema në 3D e masakrës – Si i vrau Ridvani...

News24 dhe BalkanWeb kanë rindërtuar në 3D skemën e ngjarjes në Resulaj të Selenicës ku mbetën të vdekur 8 persona. 24-vjeçari Ridvan Zykaj u largua...

Sarës dhe Ledjonit! Ish nata e yjeve që bien!

Nga Klodjana Haxhiaj- Sares dhe Ledjonit! Sot ish nata e yjeve që bien! Pse u vranë Sara e Ledjoni? Ç’është kjo dorë gjakatare, qe sot vrau...

I ftohtë dhe ironik, dëshmia e autorit: Më arrestuat vonë, s’kam...

I qetë dhe ironik, autori i masakrës së Resulajt, Ridvan Zykaj, i cili vrau 8 persona nga fisi i tij ka pranuar krimin. Me...

Masakra që nisi për 8 pula deti

Ende nuk është zyrtarizuar shkaku që çoi Ridvan Zykajn të masakrojë kushërinjtë e tij duke shuar dy familje por duket se origjina e saj...

Masakra me 8 të vrarë, fjalët e para të autorit: Dua...

Fjalët e para që ka thënë 24-vjeçari Ridvan Zykaj, autor i vrasjes së 8 personave janë të pakta. Ai ka pranuar krimin dhe ka...

Braktiset banesa e autorit, kujë në shtëpinë e Sarës e Ledjonit

Familja e Ridvan Zykajt dhe viktimave të shtëpisë së Demir Zykajt, ndodheshin përballë njëra-tjetrës në fshatin Resulaj të Selenicës. Tek e para ka pllakosur...

“Futini plumbin, vareni”, komentet mbyllin profilin i tij në FB (FOTO...

Pas masakrës me 8 të vrarë në Resulaj të Selenicës, qindra komente kanë vërshuar në rrjetin social të autorit. ''Dënim me vdekje'', kërkojnë komentuesit...

Masakra me 8 të vrarë, kapet 24-vjeçari: Më gjeni avokat (VIDEO)

Pas kërkim prej 12-orësh, Policia e Shtetit ka kapur autorin e masakrës të tmerrshme me 8 të vrarë të Resulaj të Vlorës. 24-vjeçari Ridvan...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com