Ballina Etiketimet Reperi i famshëm

Etiketim: Reperi i famshëm

Reperi i famshëm ndërton bunkerin 3 milion dollarësh për t’u mbrojtur...

Teksa shumë persona mendojnë se fundi i botës është vetëm një legjendë urbane, të tjerë e kanë marrë seriozisht këtë thënie dhe po marrin...

Reperin ndërkombëtar e thërret origjina, kërkon nuse shqiptare

Reperi i famshëm afrikano-shqiptar CliqMe është bërë i njohur për publikun shqiptar prej bashkëpunimit të tij me artistin Capital T, të titulluar "Across the...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com