Ballina Etiketimet Reperi amerikan

Etiketim: Reperi amerikan

Reperi i famshëm la shtatzënë ish-të dashurën e djalit? Zbulohet e...

Reperi amerikan, Puff Diddy pushtoi faqet rozë pasi u fotografua duke prekur barkun e ish-të dashurës së djalit Lori Harvey. Imazhet nxitën spekulimet se të...

“Po flinte në makinë”, 6 oficerë masakrojnë me plumba reperin e...

Reperi amerikan, Willie McCoy është masakruar për vdekje më armë zjarri nga 6 oficerë të policisë së Kaliforinsië. Ngjarja ndodhi rnë zonën e Taco Bell,...

Këngëtarja shqiptare “thumbon” sërish, zbulon bisedën me reperin amerikan

Këngëtarja shqiptare, Arta Memedi ka disa kohë që është në qendër të faqeve rozë për shkak të përplasjes me reperen Tayna. Sot, ajo ka treguar...

Qëllohet për vdekje reperi i famshëm amerikan

Reperi amerikan “Young Greatness” ka humbur jetën në moshën 34-vjeçare pasi  është qëlluar për vdekje në New Orleans. Emri i vërtetë i reperit është Theodore Jones,...

Vritet në moshën 20-vjeçare reperi i famshëm (VIDEO)

Reperi amerikan XXXTentacion, i cili u bë i famshëm falë dy albumeve hit të njëpasnjëshme, është vrarë në moshën 20-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në jug...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...