E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet RENEA

Etiketim: RENEA

Forcat RENEA, tani me shtëpi të re

Përurohet godina e re e Forcave Speciale RENEA, një investim prej 6 milionë eurosh i qeverisë shqiptare dhe Bashkimit Europian. Ndërsa ishte në ceremoninë, Ministri...

RENEA prangos një të sëmurë mendor, mbante peng nënën

Një i sëmurë mendor është vënë në pranga gjatë ditës së sotme, pasi kishte disa ditë që mbante peng nënën e tij të sëmurë,...
David Qosja

Vrasësi i efektivit, Qosja: “Nuk kam qëlluar unë i pari mbi...

Lufta e RENEA-s me David Qosjen në Torovicë të Lezhës, ku mbeti i vrarë efektivi i FNSH-së, ka dalë sot para Gjykatës së Krimeve...

VIDOE/Aksioni i RENEA-s në Torovicë, ja si u kap vrasësi

Ministria e Brendshme ka publikuar pamje të aksionit të policisë një ditë më parë në Torovicë të Lezhës, ku pas disa orësh shkëmbim zjarri...

Lufta 5 orëshe e RENEA-s me të sëmurin mendor (VIDEO)

Këto janë pamjet kur forcat speciale të RENEA-s ndërhynë duke neutralizuar dhe arrestuar të sëmurin mendor David Qosja që vrau efektivin e FNSH Ardian...

Efektivët i japin lamtumirën Adrian Kodrës

Efektivët e policisë që morën pjesë n operacionin që u zhvillua në Torovicë të Lezhës për kapjen e të sëmurit mendor David Qosja, kanë...

Ja si duket vendi i ngjarjes pas operacionit të kapjes së...

Policia e Shtetit ka publikuar fotot e pas operacionit për kapjen e David Qosajt, personi i sëmurë mendor që vrau efektivin e FNSH¬së në...

Një vit nga vrasja e efektivit të RENEA, banda e Lazaratit...

Një vit pas vrasjes në krye të detyrës të oficerit të RENEA-s, Ibrahim Basha, Prokuroria e  Krimeve të rënda mbyll hetimet dhe dërgon për...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com