E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet RENEA

Etiketim: RENEA

FNSH dhe RENEA rrethojnë Shkodrën, pritet vizita e Edi Ramës

Edhe pse bashkia nuk ka dhënë leje për miting, kryeministri Rama ka vendosur që ditën e sotme të jetë në Shkodër. Mësohet se mitingu i...

Pas Elbasanit, RENEA zbarkon në Vlorë

Forcat peciale në bashkëpunim me policinë e Vlorës kanë zhvilluar gjatë natës një tjetër operacion, pas atij të djeshmit në Elbasan. Kësaj radhe Forcat...

RENEA aksion në Elbasan, në pranga punonjës të administratës

Që prej orës 04:00 të mëngjesit forcat speciale të RENEA-s kanë nisur një aksion blic në qytetin e Elbasanit. Sipas burimeve mësohet se deri tani...

RENEA aksion të befasishëm në Elbasan, kontrolle në resortin e Çapjave

Forcat speciale të RENEA-s kanë ndërmarrë një aksion të gjerë këtë mëngjes, me kontrolle të shumta në qytetin e Elbasanit. RENEA ka ushtruar kontrolle...

Aksioni i RENEA dhe FNSH, arrestohet i shumëkërkuari. Çfarë thotë policia...

Paraditen e sotme forcat e policisë RENEA dhe FNSH, kanë kryer kontroll të befasishëm në një banesë në zonën e ‘Komunës së Parisit’ në...

Nis protesta e opozitës, edhe RENEA në terren

Nis protesta e opozitës përpara Kryeministrisë. Krahas policisë së rendit, në mbarëvajtjen e protestës do të angazhohen edhe efektivë të Forcave të Ndërhyrjes së...

Goditet grupi i Shullazit dhe Çapjave

Skuadra e posaçme operacionale dhe RENEA, zhvilluan këtë të premte operacione kundër narkotikëve në Tiranë dhe Elbasan. Gjatë aksioneve u arrestuan gjashtë persona mes...

RENEA aksion në Shkodër, ja ku po kryhen kontrolle

Ngjarjet në Shkodër kanë vënë në lëvizje Forcat Speciale. Vrasja e dyfishtë e vëllezërve Ibrahim dhe Astrit Bilali, e ndodhur mëngjesin e sotëm në...

Ekzekutuan Kacifasin, Artan Hoxha: Agimi i Artë po kërkon emrat e...

Në emisionin ‘Opinion’, gazetari Artan Hoxha është shprehur se ka informacione së partia ekstremiste, Agimi i Artë po kërkon emrat përfaqësuesve të RENEA-s që...

Gjendet në Vjosë trupi i pajetë i 59 vjeçares

Eshtë gjendur në ujrat e lumit Vjosë trupi i pajetë i Manushaqe Nexhipit 59 vjeçares që u mbyt në këtë lumë pak ditë më...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com