Ballina Etiketimet Renato Pashollari

Etiketim: Renato Pashollari

Veliaj na njeh me anëtaren më të re të kabinetit të...

Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj ka prezantuar ditën e sotme administratorin e ri të Njësisë nr 5. Pas punës në bashkinë qendrore, Renato Pashollari...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...