E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Rektori i Universitetit të Tiranës

Etiketim: Rektori i Universitetit të Tiranës

Rrëmbimi i Kopshtit Botanik, reagon Koni: E paligjshme, akuza për …

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni ka reaguar me anë të një deklarate për rrëmbimin e Kopshtit Botanik që po i bën qeveria...

Koni i përgjigjet dekanëve: Më kanë zgjedhur pedagogët e studentët, jo...

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni i është përgjigjur kërkesës për shkarkim të dekanëve të katër fakulteteve të UT, drejturar ministres Lindita Nikolla. Në...

Rektori i Universitetit të Tiranës: Ja kush i bllokoi pagat në...

Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, ka reaguar pas vonimit të pagesave për pedagogët. Ai thotë se situata është e paprecedentë dhe ka...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...