Ballina Etiketimet Reja

Etiketim: Reja

Refuzimi i Xhakës, Reja sqaron gjithçka: Ndihmësit e mi e morën...

Trajneri i kombëtares, Edoardo Reja ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp para duelit të radhës ndaj Andorrës. Strategu italian e ka cilësuar...

Reja merr lajme te mira nga Italia, por shqetësojnë Sadiku dhe...

Lajme të mira për kombëtaren e Shqipërisë në prag të dy sfidave të nëntorit, të fundit në eliminatoret e Euro 2020 kundër Andorres dhe...

“Buqetë” nga Italia, dy mesfushorët e Kombëtares gati për Rejan

Shqipëria ka edhe dy ndeshje për të mbyllur këtë edicion kualifikues dhe për trajnerin Edi Reja, rëndësi ka çdo futbollist. Duke qenë se përballë do...

Reja më mirë edhe se De Biasi, starti i 74-vjeçarit është...

Edoardo Reja mori drejtimin e kombëtares sonë në një moment të vështirë, por në pak kohë ka arritur që të ndërtojë një skuadër shumë...

Kundër Moldavisë duhet fitore, Reja përgatit ndryshime në formacion

Në ndeshjen kundër Turqisë, Edi Reja i besoi të njëjtit formacion që fitoi kundër Islandës. Ndryshimi i vetëm i detyruar ishte ai i Elseid...

Reja feston ditëlindjen: Jemi rritur, nesër dua një dhuratë të vogël...

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edy Reja ka festuar sot 74-vjetorin e lindjes. Futbollistët dhe të gjithë drejtuesit me në krye Armand Duka,...

Rama ndjek stërvitjen e kombëtares: Kur fitojnë mbajnë radhë …

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka qenë i pranishëm në resortin “Tropical”, ku kombëtarja e drejtuar nga Edoardo Reja, po zhvillon përgatitjet e fundit...

Reja përgatit Shqipërinë kundër Islandës

Trajneri Edi reja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e ardhshme të Kombëtares, atë ndaj Islandës. Siç shihet edhe nga fotoja e siguruar nga Top...

Lista e kuqezinjëve, Reja: Rezultate dhe rinovim

Në konferencën për shtyp, pas publikimit të listës të kuqezinjëve për ndjeshjet me Francën dhe Islandën, në kuadër të ''Euro "2020'', tranjeri Reja argumentoi...

Për 15 ditë Tirana do mirëpresë 214 artistë

Për 15 ditë rresht, Tirana do të mirëpresë 214 artistë nga 18 shtete, që do të na dhurojnë çdo ditë një performancë ndryshe. Muzikë,...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com