E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Regjisorja Vera Grabocka

Etiketim: regjisorja Vera Grabocka

Aksidentohet rëndë regjisorja Vera Grabocka

Producentja dhe regjisorja e njohur për publikun shqiptar Vera Grabocka ka pësuar një aksident. Burime për Blitz.al kanë zbuluar se regjisorja ka pësuar një aksident. Si...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...