E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Reformë

Etiketim: reformë

Rama: Modernizimi i administratës, reformë antitepsi e mirëfilltë

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në konferencën me titull Reformimi i Shërbimeve Administrative u shpreh se kjo është një reformë e mirëfilltë...

Reformë edhe në Universitete – Grup pune për përgatitjen e programit...

Reforma në drejtësi po sjell edhe ndryshime në Universitetin e Tiranës. Rektori, Mynyr Koni, bëri me dije se Fakulteti i Drejtësisë ka ngritur një...

Fat për Shqipërinë? Data 21, ora 21

Lajmi i mirë për të gjithë Shqiptarët është që reforma më e kërkuar gjatë 26 vite në sistem demokratik,  do të kalohet sot në...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com