E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Redjon Shtylla

Etiketim: Redjon Shtylla

Plani sekret; Britania del nga BE-ja, anëtarësohet Turqia

Brukseli do të hapë bisedimet e anëtarësimit me Turqinë javën e ardhshme, pavarësisht se David Cameron ka thënë se kjo marrëveshje do të jetë...

Ish të përndjekurit: Pse politika dështoi në hapjen e dosjeve

Në një prononcim për "Koha Jonë", krerë të shoqatave shprehen se: "Hapja e dosjeve,  mashtrimi i një Parlamenti të inkriminuar" Redjon Shtylla Deputetët dhe grupet e...

Shehi: Mandatet e deputetëve janë individuale, jo të Bashës

Flet për "Koha Jonë", kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi: Ndërkombëtarët të jenë më të hapur. Reforma nuk bëhet në fshehtësi  Intervistoi: Redjon Shtylla Reforma në drejtësi...

Ristani: PD s’ka përplasje me SHBA e BE. Rama ishte dakord...

Intervistë për "Koha Jonë", sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani  Intervistoi: Redjon Shtylla/Tensioni politik është në pikën më të nxehtë. Dështimi i takimit mes...

Edi Paloka: Në zgjedhje do e dërgojmë Ramën në PS

Flet për "Koha Jonë", kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka  Intervistoi: Redjon Shtylla Për kreun e Grupit Parlamentar të PD-së, Edi Paloka vendimi...

Rexhep Meidani: Qeveria, më shumë llafe se punë

Ish-Presidenti Mediani, flet për "Koha Jonë", për reformën në drejtësi, fasadat e qeverisë dhe për ngërçin e krijuar midis Kryeministrisë dhe Presidencës  Intervistoi: Redjon Shtylla Ish-Presidenti...

Arbjola Halimi: Protesta e radhës e PD kundër Ministrit Beqaj

Flet deputetja e PD-së, Arbjola Halimi për gjendjen e Kuvendit, mbi protestën e radhës si dhe mbi të fshehtën që mban Ministria e Shëndetësisë Intervistoi:...

Elona Gjebrea: Numri i azilkërkuesve shqiptarë është ulur

Intervistoi: Redjon Shtylla Muaji Tetor është i shpallur nga ministria e brendshme si muaji i ndërgjegjësimit në luftën kundër trafikimit të qenieve njerëzore, dhe gjatë...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...