Ballina Etiketimet Redjon Shtylla

Etiketim: Redjon Shtylla

Ekskluzive/Paloka: Përplasja e bandave të “Rilindjes”, jemi më pranë luftës civile...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka intervistë për "Koha Jonë": Edi Rama të mos vazhdojë lojërat me Reformën Zgjedhore, po e çon vendin në grusht...

Intervistë/Spaho: Europa mbështet Bundestagun gjerman për zgjedhje të parakohshme

Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho në një intervistë për "Koha Jonë": Propozimi i PS-së është që ti varen ujkut mëlcitë në qafë. Sesi vepron...

Spahiu: Të shkojmë në zgjedhje, LSI gati për ballafaqim mbi platformat

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, tregon disa nga propozimet e Lëvizjes Socialiste për Integrim, për një ekonomi më konkuruese por dhe për një administratë...

Ekskluzive/Duma: Për 6 vite, Rama iu hakërrye Europës, tani mban peng...

Intervistë për "Koha Jonë", ish-deputetja e PD-së, Grida Duma: Vendimi është vulosje e faktit që nuk ka Europë me këtë qeveri dhe duhet kryer ndryshimi Intervistoi:...

Mehmetaj: Rama kundër BE-së, me kokëfortësi refuzon kushtet për daljen nga...

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj: Kryeministri Edi Rama me arrogancë bën fajtor pikërisht liderët e BE-së për moshapjen e mundshme të negociatave Intervistoi: Redjon Shtylla Nënkryetarja...

Spaho për ”KJ”: Rama presion Europës, rezultat negativ me negociatat

Nga: Redjon Shtylla Qëndrimi i Francës për t’i thënë jo deri në 2020-n mosçeljes së negociatave me Shqipërinë është përforcuar edhe nga Holanda. Paraditen e...

“Shengen-i Ballkanik”, Paloka për ”KJ”: Vendi nën influencën e Serbisë, Rama...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka për marrëveshjen në Serbi: Ekonomia serbe përfiton, ekonomia shqiptare dëmtohet. Kosova izolohet ekonomikisht Intervistoi: Redjon Shtylla Pas nënshkrimit të deklaratës së...

Ristani: 3 pikat e opozitës për të rrëzuar Ramën. E para...

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani: Rama tallet me shqiptarët, duke gjetur fajet apo armiqtë te qeveri të caktuara europiane, ngjan me propagandën...

Pakt PS-PD? Gjosha: Do thellonte krizën. Komisioni i Venecias nuk është...

Intervistë për ''Koha Jonë'', ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha: Shqipëria në vend të diskutonte për çeljen e negociatave, bën retorikë politike për shkarkimin e Presidentit Intervistoi:...

Komisioni Hetimor për Metën, Boçi: Djallëzi politike. Presidenti nuk e ka...

Redjon Shtylla Gjatë një interviste për ''Koha Jonë'', ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi i pyetur për Komisionin e Venecias në lidhje me Presidentin e Shqipërisë,...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com