E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Reality-shown

Etiketim: reality-shown

Një nga motrat Kardashian lë reality-shown, rrezikohet fama e familjes?

“Keeping up with the Kardashians” do të ndryshojë rrënjësisht. Edhe pse prej disa muajsh thashethemesh qarkullojnë nëpër media, Kourtney konfirmoi zyrtarisht se po bën...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...