E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Reali

Etiketim: Reali

Reali ka gati 105 milionë euro plus Bale për Pogban

Real Madridi po planifikon të ofrojë shërbimet e Gareth Bale plus 90 milionë funte apo 105 milionë euro te Manchester Unitedi për mesfushorin Paul...

Në Spanjë janë të sigurtë: Në janar, Eriksen transferohet te Reali

Merkato e dimrit është ende larg, por klubet e mëdhenj të Europës nuk presin hapjen zyrtare të tregut të transferimeve. Real Madrid është një...

Reali dyfishon avantazhin ndaj Granada-s, shënon Hazard (VIDEO)

Më në fund vjen edhe momenti i Eden Hazard te Reali. Pas një starti të vështirë, sulmuesi belg është bërë protagonist duke përfituar nga...

Pasim magjik i Bale, Benzema zhbllokon pas dy minutash sfidën me...

Reali është duke kaluar një ndër momentet më të vështira të sezonit, teksa si në shumicën e rasteve si shpëtimtar shfaqet Karim Benzema. Sulmuesi...

VIDEO/ “Më erdhi keq që ike nga Reali”, Cristiano me përgjigjen...

Rikthimi i Cristiano Ronaldos te Reali është kryefjala e ditës së sotme. Gjatë ceremonisë për dorëzimin e çmimit të "Marca", Cristiano Ronaldo foli gjatë dhe...

Reali ndalet ndaj Getafes, “galaktikët” nuk prodhojnë asgjë (VIDEO)

Real Madridi nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola në transfertën ndaj Getafes. Skuadra e Zidane ka zhgënjyer duke mos arritur...

E ardhmja në dyshim, Bale trondit Realin!

Në Madrid sezoni po mbyllet në mënyrë të trishtuar, si asnjëherë këto vitet e fundit, ndaj tashmë te Reali presin verën për të nisur...

Futbolli si leksion për krizën…

Nga Lutfi Dervishi - Futbolli më pëlqen sepse është një lojë që nuk ka fitues të përhershëm. Edhe ekipet të mbushur me yje, si Juventusi, Barcelona,...

Neymar qan për Messin por është pranë Realit, çelësi është Rodrigues

Në ditën e “El Clasico”, në Spanjë shpërthen një “bombë” e vërtetë, ku në qendër është Neymar. Në momentin kur dukej se Reali kishte...

Solari i përgjigjet Guardiolës: Reali, më i miri i shekullit dhe...

“Skuadrat më të mira të 10-vjeçarit të fundit janë Juventusi, Bajern Mynih dhe Barcelona”, – deklaroi së fundi Pep Guardiola për gjermanen “Bild”. Ky...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com