Ballina Etiketimet Real madrid

Etiketim: real madrid

FOTO/ Test anti-doping, ‘ylli’ i Realit qëndron në Mynih

Mesfushori i Real Madridit, Casemiro nuk ka udhëtuar me pjesën tjetër të skuadrës për në Madrid pasi është ndalur nga UEFA. Braziliani po kryen teste...

Historike/ Cristiano Ronaldo shënon 100 gola në Champions League (Video)

Futbollisti i Real Madrid, Cristiano Ronaldo ka hyrë në historinë e futbollit evropian, duke u bërë i pari lojtar që shënon 100 gola në...

Real Madrid “përmbys” Bayern-in, Ronaldo shokon gjermanët në “Allianz Arena” (Video)

Një sfidë magjike e “Uefa Champion League” është luajtur në “Allianz Arena” ku Real Madrid ka fituar me përmbysje kundër vendasve të Bayern Mynchen....

FOTO/ Bayern Munich- Real Madrid, kompanitë e basteve befasojnë Evropën. Ja...

Skuadra e Bayern Munich dhe skuadra spanjolle Real Madrid do të takohen në çerekfinale të Ligës se Kampioneve. Sipas bastoreve evropiane në duelin e parë...

Reali fiton me Betisin dhe merr kryesimin

Real Madridi ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Betis, duke triumfuar me shifrat 2-1 në Santiago Bernabeu Real Madridi ka shfrytëzuar gabimin e...

Rrëfimi i mbrojtësit spanjoll/ Në moshën 12-vjeçare mori lajmin se vuante...

Mbrojtësi i Real Madrid, Nacho, në një intervistë për mediat spanjolle ka treguar se kur ishte fëmijë mori lajmin se vuante nga diabeti. Ai...

Real Madrid kërcënon me krijimin e Superligës Europiane

Shtyrja e ndeshjes me Celta Vigon për shkak të motit të keq që dëmtoi stadiumin “Balaidos” ende nuk është kapërdirë nga drejuesit e Realit...

Tifozët e Realit kundër vendimit të Perez: stema nuk preket, respektoni...

Real Madrid me në krye presidentin Fiorentino Perez javën e kaluar firmosën një marrëveshje komerciale me vendet arabe në shkëmbim të ndryshimit të logos...

Merkato/ Reali jep 90 mln euro plus Alvaro Moratan për...

90 milionë Euro plus kartonin e Alvaro Moratas për Paulo Dybalan. Kjo është oferta e cmendur e Realit të Madridit, që ka vënë në pozititë...

James: Do të qëndroj te Reali

James Rodriguez ishte titullar në fitoren 3-0 të Realit të Madridit ndaj Sevilla, në Kupën e Mbretit. Kolumbiani shënoi madje dy gola disa javë...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com