Ballina Etiketimet Real madrid

Etiketim: real madrid

James po mendon vetëm për Real Madridin

Trajtimi që ai ka marrë nga Zidane bashkë me mbështetjen nga klubi ka bërë që James të mendojë vetëm për Real Madridin, në të...

Zidane: Bale qëndron me ne, James është i lumtur dhe nuk...

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur në konferencë për shtyp para sfidës së radhës në kampionat ndaj Valladolid. Strategu francez ka komentuar...

Zidane ka rezervuar një surprizë për Gareth Bale

Ata kërkojnë që të ketë vetëm shkëmbim lojtarësh dhe refuzojnë të bëjnë veprime të tjera. Real Madrid do të udhëtojë për në Itali, ku do...

Reali bën një tjetër ofertë për Pogba, por janë më pranë...

Real Madrid ka bërë një provë të fundit për të transferuar Paul Pogba. Sipas asaj që raporton gazeta britanike “The Times”, presidenti i Los...

Chelsea nuk e qan largimin e Hazard, pasuesin e belgut e...

Eden Hazard ishte një nga transferimet e bujshme të kësaj merkato vere, pasi sulmuesi belg la Chelsean dhe u ble nga Real Madridi për...

VIDEO/ Një gol i vetëm vendos takimin midis Real Madrid dhe...

Në Gjermani po zhvillohet turneu dy ditor "Audi Cup". Klubet që marrin pjesë në këtë turne janë Tottenham, Real Madrid, Bayern Munich dhe Fenerbahce. Ditën e sotme...

Pesë gjërat që duhet urgjentisht t’i përmirësojë Zidane te Reali

Real Madridi nuk po kalon nëpër një fazë të mirë parasezonale duke mos shënuar asnjë fitore në tre takime të zhvilluara në SHBA. Kjo ka...

Sergio Ramos shfaqet i zhgënjyer: Kjo nuk duhet të ndodhte

Real Madrid zhvilloi një ndeshje ndaj Atletico Madrid, në kuadër të International Champions Cup. “Los Blancos” u mposhtën me rezultatin poshtërues 7-3, nga skuadra e...

VIDEO/Atletico degjeneron Realin, i shënon 7 gola, Costa “poker”

Real Madrid përjeton makthe në tokën Amerikane. Atletico e çmonton në derbi duke i shkaktuar humbjen më të thellë në historinë e kësaj përballje. Ekipi...

Zidane përpilon listën, 7 lojtarë do largohen nga Real Madridi

Real Madrid vazhdon të jetë në mesin e skuadrave më aktive në tregun e transferimeve. Pas finalizimit të disa transferimeve, përfshirë edhe Eden Hazard, te...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Pse nuk protestojmë kur humbet Shqipëria por kur na thërret partia?

Nga Kreshnik Spahiu                                    Sot Opozita shqiptare duhet të ishte në shesh, Sot nacionalistët shqiptar duhet të ishin para...

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com