E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Real madrid

Etiketim: real madrid

1 pikë në dy ndeshje, ja çfarë thotë historia për shanset...

Real Madrid e ka nisur në mënyrën më të keqe edicionin e ri në Champions League, me vetëm 1 pikë në dy ndeshjet e...

VIDEO/ Reali ruan kryesimin, por Barcelona “kërcënon” rivalët

Ishte ndeshja më rëndësishme në javën e shtatë në La Liga. Derbi i parë sezonal i Madridit mes Atletico dhe Real nuk dhuroi gola,...

Hajdutët futen në shtëpinë e Casemiros gjatë derbit, momente paniku për...

Reali i Madridit, me barazimin që mori në “Wanda Metropolitano” në derbin me Atleticos u ngjit në krye të La Ligas. Gjithsesi në fund...

Vinicius-Jovic, Reali mund Osasunën dhe merr kryesimin e La Ligas (VIDEO)

Real Madrid më në fund është në majën e La Ligas. Skuadra e Zidane ka fituar pastër 2-0 ndaj Osasunës, duke marr kryesimin e...

Reali zhbllokon sfidën me Osasunën, gol magjik i Vinicius Junior (VIDEO)

Real Madrid ka arritur që të zhbllokojë ndeshjen ndaj Osasunës. Në minutën e 36-të, Vinicius Junior ka shënuar një super gol me një goditje...

VIDEO/ Zidane gjen qetësinë, Barca me rekordin negativ në histori

Real Madrid kalon goditjen e rëndë që mori në Champions dhe kthe qetësinë në pankinën e Zinedine Zidane me fitoren 1-0 në transfertën e...

Perez zemërohet me një vendim të Zidane pas humbjes ndaj PSG-së

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez raportohet se është zemëruar me vendimin e Zinedine Zidane për t'u dhënë lojtarëve një ditë pushim pas humbjes...

E BUJSHME/ Reali bën gati ofertën bombastike për të rrëmbyer Mbappe-n

Real Madrid është gati për të bërë gjithçka për të arritur transferimin e një prej futbollistëve më të mirë në botë, Kylan Mbappé. Skuadra...

Psg pa yjet e tij ndaj Real Madrid

Këtë mesjavë nis sezoni i ri i Ligës së Kampioneve dhe një prej sfidave më të rëndësishme është ajo që do të luhet në...

Reali fiton mes “vërshëllimash” ndaj Levantes, panik në minutat e fundit...

Real Madrid ka arritur që të marrë një fitore shumë të vuajtur 3-2 ndaj Levantes në “Santiago Bernabeo”. Galaktikët dhuruan spektakël në 45 minutat...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com