E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Real madrid

Etiketim: real madrid

Reali fiton mes “vërshëllimash” ndaj Levantes, panik në minutat e fundit...

Real Madrid ka arritur që të marrë një fitore shumë të vuajtur 3-2 ndaj Levantes në “Santiago Bernabeo”. Galaktikët dhuruan spektakël në 45 minutat...

Tronditet Real Madridi, Modric i shtohet listës së gjatë të dëmtimeve

Nuk kanë fund lajmet e këqija te skuadra e Real Madridit. Një murtajë duket se ka përfshirë klubin madrilen, teksa infermieria sa vjen edhe...

Real Madrid “qan” dëmtimet, Isco e çon në 7-të listën e...

Real Madrid vazhdon të humbasë elementë të rëndësishëm në prag të sezonit të ri. Infermieria është e mbushur me shumë futbollistë si: Hazard, Asensio,...

James po mendon vetëm për Real Madridin

Trajtimi që ai ka marrë nga Zidane bashkë me mbështetjen nga klubi ka bërë që James të mendojë vetëm për Real Madridin, në të...

Zidane: Bale qëndron me ne, James është i lumtur dhe nuk...

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur në konferencë për shtyp para sfidës së radhës në kampionat ndaj Valladolid. Strategu francez ka komentuar...

Zidane ka rezervuar një surprizë për Gareth Bale

Ata kërkojnë që të ketë vetëm shkëmbim lojtarësh dhe refuzojnë të bëjnë veprime të tjera. Real Madrid do të udhëtojë për në Itali, ku do...

Reali bën një tjetër ofertë për Pogba, por janë më pranë...

Real Madrid ka bërë një provë të fundit për të transferuar Paul Pogba. Sipas asaj që raporton gazeta britanike “The Times”, presidenti i Los...

Chelsea nuk e qan largimin e Hazard, pasuesin e belgut e...

Eden Hazard ishte një nga transferimet e bujshme të kësaj merkato vere, pasi sulmuesi belg la Chelsean dhe u ble nga Real Madridi për...

VIDEO/ Një gol i vetëm vendos takimin midis Real Madrid dhe...

Në Gjermani po zhvillohet turneu dy ditor "Audi Cup". Klubet që marrin pjesë në këtë turne janë Tottenham, Real Madrid, Bayern Munich dhe Fenerbahce. Ditën e sotme...

Pesë gjërat që duhet urgjentisht t’i përmirësojë Zidane te Reali

Real Madridi nuk po kalon nëpër një fazë të mirë parasezonale duke mos shënuar asnjë fitore në tre takime të zhvilluara në SHBA. Kjo ka...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com