E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Raporti mjeko-ligjor

Etiketim: raporti mjeko-ligjor

Ja ku do ta merrni tani raportin mjekësor që ju kërkojnë...

Një vendim i fundit i qeverisë i kalon atributin e lëshimit të raportit mjekësor që paraqitet nga punonjësit pranë punëdhënësit mjekut të familjes. Konkretisht ndryshimi...

Vdekja e shkencëtares amerikane, raporti mjeko-ligjor: Është vrarë

Një mjek ligjor i gjykatës në ishullin grek të Kretës thotë se trupi i një gruaje që besohet të jetë i një shkencëtareje amerikane...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com