Ballina Etiketimet Raporti i DASH

Etiketim: Raporti i DASH

Raporti i DASH, PD: Ekonomia në rrezik nga PPP e korrupsioni

Në raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit, flitet mbi rrezikun që i kanoset ekonomisë nga korrupsioni dhe projektet e Partneritetit Publik Privat. Ish-deputetja e...

Boçi komenton raportin e DASH: Goditje e fortë ndaj Ramëziut

Ish-deputeti i PD Luciano Boci ka shkruar një status në profilin e tij në “Facebook”, ku nënvizon se raporti i DASH tregon realitetin shqiptar...

Raporti i DASH, Rrokaj: Këmbanë alarmi për ekonominë shqiptare

Deputeti i LSI-së, Shezai Rrokaj ka reaguar pas deklaratës së Departamentit Amerikan të Shtetit, i cili e cilëson Shqipërinë si vend të pasigurtë për investime. Në...

Raporti i DASH/ “Si po përpiqet të infiltrohet në Shqipëri terrorizimi...

Mediat iraniane i bëjnë jehonë raportit mbi Terrorizmin të publikuar nga Departamenti Amerikan i Shtetit, në të cilin theksohet se ky shtet vijoi edhe...

Rama: Raporti i DASH provon sa shumë është bërë në luftën...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me raportin e publikuar nga Departamenti Amerikan i Shtetit  mbi situatën e lëndëve narkotike në vend. Kreu i qeverisë...

Raporti i DASH, shpërthen Noka: Rilindja e ktheu Shqipërinë në bazë...

Shuplaka e fortë e Departamentit Amerikan të Shtetit ndaj qeverisë shqiptare, i cili përmes një raporti që u publikua mbrëmjen e djeshme thekson se...

Raporti i DASH: Shqiptarët e Luginës së Preshevës diskriminohen nga Serbia

Raporti i Departamentit Amerikan (DASH) publikuar së fundmi, ku bën fjalë për situatën në Serbi, për të drejtat e njeriut diskriminimin e pakicave etnike,...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com