E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Ramush Haradinaj

Etiketim: Ramush Haradinaj

Haradinaj: Vuçiç po mbron krimin në veriun e Kosovës

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tha se reagimi i Aleksandër Vuçiç për aksionin në veri është i pakuptimtë. Haradinaj u shpreh se Vuçiç po...

Foto/ Haradinaj siç nuk e keni parë kurrë më parë

E keni parë të drejtojë qeverinë e shtetit të Kosovës, por që nga dita e sotme, Kryeministi i Kosovës, Ramush Haradinaj do të jetë...

Haradinaj: Gjaku i martirëve na obligon që të mos ndalemi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka kujtuar maskrën që u bë në lagjen Tusuz të...

Ramush e Anita Hardinaj për vizitë në shtëpinë e Zoran Zaev

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vizituar Maqedoninë, ku është pritur nga homologu i tij, Zoran Zaev. Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një postimi...

“Serbia”, Haradinaj takim me ambasadorin e Francës dhe Gjermanisë

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka zhvilluar sot një takim pune me ambasadorin francez, Didier Chabert, dhe ambasadorin gjerman Christian Heldt. Shefi i ekzekutivit shqiptar tha se...

Haradinaj me ambasadorët: Njohja nga Serbia, vetëm në kufijtë ekzistues

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pasur një takim pune me ambasadorin francez, Didier Chabert, dhe ambasadorin gjerman Christian Heldt. Shefi i ekzekutivit shqiptar tha se shkëmbyem...

Presidenti Meta pret në Durrës kryeministrin kosovar Haradinaj

Presidenti Ilir Meta është takuar mbrëmjen e djeshme me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Takimi mes tyre është zhvilluar në Durrës. Foto e takimit...

Haradinaj: Gjermania konfirmon mbështetjen për vizat, urime Kosovë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se Gjermania edhe njëherë e konfirmon mbështetjen për liberalizimin e vizave për Kosovën. Në një status në “Facebook”,...

Haradinaj për zgjedhjet në veri: Qytetarët dëshmuan pjekuri

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përshëndetur procesin e rregullt zgjedhor për zgjedhjen e kryetarëve në Mitrovicë e Veriut, Zubin Potok, Leposavic dhe Zveçan. Haradinaj...

Haradinaj tregon muskujt

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, këtë fundjavë e ka lënë anash ecjen nëpër bjeshkë. Ai ka zgjedhur që kohën e lirë ta kalojë në deti,...

EDITORIAL

Sondazhi Fevziu/ 79 për qind e popullit mendon se po shkojmë në përplasje

Në emisionin "Opinion" te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes...

FORUM

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...