E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Ramush Haradinadj

Etiketim: Ramush Haradinadj

Haradinaj mesazh Daçiçit: Je më keq se Millosheviçi! Larg duart nga...

Ish-Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK Ramush Haradinaj ka akuzuar ministrin e Jashtëm të Serbisë Ivica Daçiç se është më i keq se...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...