Ballina Etiketimet Ramush Haradinadj

Etiketim: Ramush Haradinadj

Haradinaj mesazh Daçiçit: Je më keq se Millosheviçi! Larg duart nga...

Ish-Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK Ramush Haradinaj ka akuzuar ministrin e Jashtëm të Serbisë Ivica Daçiç se është më i keq se...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com