E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Rames

Etiketim: Rames

Basha, Ramës: Nuk do t’i gëzoni paratë e vjedhura, do t’i...

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ka dërguar një paralajmërim tjetër kryeministrit Edi Rama se opozita në pushtet do të hetojë dhe gjurmojë të...

Takimet e Ramës, ironizon Gjergj Leka: Fushata e parë me ‘PLAYBLACK’,...

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama vijon turin e tij nëpër Shqipëri për prezantimin e kandidtëve socialist për kryetar Bashkie, duket se reagime në lidhje...

Basha kërkon largimin e Ramës, Gjylameti: Nuk ulemi në tryezë me...

Deputetja e PS, Blerina Gjylameti tha se nuk do të ulen në tryezë me Bashën me kushtin e largimit të Ramës. E ftuar në studion...

Ftesa për dialog e Ramës, Gjosha: Vendi ndodhet në krizë, nuk...

Ish-deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha e ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora u shpreh se ftesa për dialog e kryeminietrit Edi Rama përshkruan...

SKANDAL në Shkodër/ Kaluan me sirena ndezur gjatë takimit të Ramës,...

Një tjetër skandal ka ndodhur ditën e sotme gjatë takimit të kryeministrit Edi Rama në Shkodër. Sipas burimeve kofidenciale për FaxNews, në kohën kur po...

“Astiri”, 118 ditë protestë, Balliu-Ramës: Do flasim kur të vësh byzylykët...

Qindra qytetarë, banorë të Unazës së Re janë mbledhur sërish sot në ditën e 118-të të protestës së tyre. Ata kanë lëshuar akuza të forta...

I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohet nënkryetarja e bashkisë Lezhë dhe 10...

Nënkryetarja e bashkisë së Lezhës, Alfrida Marku dhe 10 persona të tjerë janë proceduar dhe shoqëruar në polici për tubim të paligjshëm dhe bllokim...

VIDEO/ Banorët e Unazës së Re, Ramës: Me hir apo me...

Banorë të zonës së “Unazës së Re” në kryeqytet kanë dalë pasditen e sotme në protestë. Banorët e “Unazës”, që sot vijojnë ditën e...

VIDEO/ Banorët e Unazës, Ramës: Shumë shpejt do të tërheqim zvarrë,...

Banorët e Unazës së re janë mbledhur sërish mbrëmjen e sotme për të protestuar kundër projektit korruptiv të qeverisë së Rilindjes. Ata i kanë bërë...

Thika pas shpine e arsimit/ Zbardhet letra e Arjan Gjoncaj drejtuar...

Përpara votimit të ligjit për arsimin e lartë  në parlament është ndryshuar një nga amendamentet, i cili solli pasoja në arsimin e lartë. Arjan...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com