E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Ramazan

Etiketim: Ramazan

5 gjërat që nuk duhet t’ia thoni dikujt që agjëron

Ramazani është muaji i nëntë në kalendarin Islam, gjatë të cilit myslimanët përreth botës agjërojnë nga lindja deri në perëndim të diellit. Ata që...

Ramazani, për ata që nuk janë myslimanë, ndiqni këto 10 këshilla

Në mbarë botën jetojnë 7 miliardë njerëz, 22% e të cilëve, plot 1.6 miliardë pritet të agjërojnë nga lindja e diellit e deri në...

Turqi, FETO gjatë Ramazanit formoi skuadrën për kryerjen e grusht shtetit

Në tekstin e aktakuzës thuhet se terroristët e infiltruar në radhët e ushtrisë turke e kanë kuptuar se në mbledhjen e rregullt të Këshillit...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...

Maliqi: Rama do thotë fajin për tërmetin e ka Saliu

Nga Lefter Maliqi - Presidenti Meta parashikoi termetet dhe i beri thirrje Qeverise qe te ishte ne gatishmeri...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com