Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Rama: Mafia punon me qeveritë që riciklojnë armë dhe jo mbeturina

Kryeministri Rama foli përsëri për ligjin për importin e mbetjeve duke thënë se mafia punon me qeveritë që riciklojnë armë dhe jo me ato...

Rama deputetëve te PD: Dogjanin s’e kuptoj, Topalli ka 10 vjet...

Nervozizem, ironi, ngritje zëri, akuza dhe kundërakuza ka prodhuar sot seanca plenare, ku protagonist eshte veteë kreu i Qeverisë, Edi Rama, i cili replikoi...

Rama, Berishës: Ti je “Pablo Eskobari”, guvernator i Bankës së Lazaratit

Shefi i qeverisë Edi Rama iu përgjigj akuzave të ish-kryeministrit Berisha për kultivimin drogës në Shqipëri, duke i kujtuar Lazaratin e disa viteve më...

Rama: Libanezi ishte viktimë e sistemit të drejtësisë

Kryeministri Edi Rama i ka cilësuar ‘lot krokodili’ ligjërat e deputetëve të PD-së për largimin e biznsmenit libanez nga Shqipëria, Fadi Mitri, pas dhunës...

Rama provokon, komentuesit i hakërrehen: Mbaj premtimin për plehrat!

Në kulmin e debatit mbi ligjin e importit të mbetjeve, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur fb për tu mbyllur gojën kritikëve, të cilët shprehen...

Rama: Historia e Shqipërisë, një ripërtëritje e përhershme e rrugës Egnatia

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot në rrjetin social “’Facebook’’ një foto nga rruga e vjetër Egnatia në rubrikën Amarcord. “AMARCORD. Historia e Shqipërisë është...

“The Economist”: Vuçiç, miku serb i Edi Ramës

Aleksandar Vuçiç nuk është ai lloj njeriu që i druhet ndryshimit të mendimit. Më 2005, kur serbët ishin të frustruar se Britania kishte marrë...

Ahmeti: Hashim Thaçi sponsorizon shkrime kundër Edi Ramës

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti në një reagim në “Facebook”, ka akuzuar Presidentin e Kosovës, se ka sponsorizuar shkrime kundër kryeministrit të...

Mëngjesi në Vermosh / Qytetarët mallkojnë Ramën: Të ngeltë në fyt…

Postimi i kryeministri Rama për një mbrëmje dhe mëngjes të kaluar në Malësinë e Madhe, ka ngjallur interes tek ndjekësit e tij në Facebook....

Vau i Dejës,Rama-kryebashkiakut të PD: Sill projekte, i financojmë

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me strukturat e Partisë Socialiste në Vaun e Dejës. Rama ka takuar edhe kryebashkiakun e djathtë Zef...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com