Ballina Etiketimet Rama ik

Etiketim: Rama ik

Rrogozhina mesazh nga ajri: Rama IK (FOTOLAJM)

Bllokim rrugët në 12 qarqe. Në Durrës, aty ku ndodhet kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, mesazhi i qytetarëve për Ramën nga ardhur edhe nga...

”Rama ik”, pushton Sarandën. Ish-deputetja: Killer i zgjedhjeve të lira (FOTO)

''Rama ik'' dhe ''Poshtë hajdutët'', janë parë mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar të Sarandës. Nga fotot vihet re se shkrimet gjenden kudo në rrugë,...

Kudo shkruhet ”Rama IK”! (FOTOLAJM)

Protesta e opozitës së bashkuar kundër qeverisë ''Rama 2'', ka gjithmonë supriza në aspektin e organizimit. Këtë herë, në mediat sociale është bërë virale...

Kryeministri Edi Rama lëshon piskamën: Pika që s’ju bie kur thonë...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar, pas shumë ditësh heshtje, për krizën politike dhe protestat e opozitës. Në një postim në Twitter, kreu i qeverisë në...

”Rama ik”, tregtarët e Shkodrës kyçin dyqanet: Jemi në borxhe

Biznesi në Shkodër i ka vënë çelësin dyqaneve për një orë, duke u bërë pjesë e protestës në të gjithë vendin. Të gjithë tregtarët...

Gabimi i opozitarit që mungoi në protestën e sotme

Nga Erl Murati Ja si e shoh unë: mund të jesh votues i PS-së, por mund të dalësh në protestë. Në rrugë a në shesh,...

Mesazhi që dha protesta

Nga Lavdërim Lita Tirana ka shumë cinikë, të pandjeshëm e gjithëfarësoj sofishtësh që gjejnë arsye për të kritikuar protestat e opozitës. Njëri nuk do Bashën,...

Basha reagon për herë të parë pas protestës: Betejë totale

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka reaguar pas protestës së opozitës sot në kryeqytet. Basha shkruan në 'Facebook' se strategjia e opozitës është përballja,...

”Rama ik”, zbulohet çfarë bënë të rinjtë me parullën…(FOTO)

Disa të rinj, gjatë gjithë natës kanë shpërndarë disa fletëpalosje, ku kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama. Lëvizja e të rinjve ka ardhur pas mbrojtjes...

VIDEO/ ‘Rama ik’ shqiptarët protestojnë në mes të Brukselit

Komuniteti shqiptar në Belgjikë ka nisur në Bruksel një manifestim, i cili do të jetë në mbështetje të protestave qytetare që po zhvillohen në...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com