E hënë, Nentor 11, 2019
Ballina Etiketimet Radja Nainggolan

Etiketim: Radja Nainggolan

Nainggolan rrëfeu largimin nga Interi: Conte ishte i ‘sëmurë’ pas meje!

Radja Nainggolan është rikthyer që të flasë për largimin gjatë verës nga Inter vetëm pas një sezoni. Mesfushori belg ka zbuluar se trajneri Conte...

Marotta e thotë hapur: Icardi dhe Nainggolan nuk janë në planet...

“Icardi dhe Nainggolan e dinë që nuk bëjnë pjesë në planet teknike të Interit”, këto janë fjalët e Beppe Marottës, drejtorit sportiv të Interit....

Interesim francez për Radja Nainggolan

Radja Nainggolan në orbitën e PSG-së. Mesfushori belg, i cili nuk po kalon një periudhë të mirë te Inter, duket sa ka përfunduar në shenjestrën...

Spalleti rikuperon një nga yjet e mesfushës, gati për Bolognën

Luciano Spalletti merr lajme të mira në prag të ndeshjes së tretë në kampionat ndaj Bolognës. Sipas mediave italiane një ndër blerjet kryesore të...

“Buzëqesh” Spalleti, Nainggolan është gati për sfidën me Torinon

Trajneri i Interit, Lucciano Spalleti më në fund merr lajme të mira nga infermieria. Radja Nainggolan mund të quhet tashmë i rikuperuar dhe një...

I tregoi gishtin e mesit në “club” tifozit, Nainggolan thumbon sërish...

Radja Nainggolan u është kundërpërgjigjur kritikave, një ditë pas publikimit në rrjetet sociale të një video, ku shihet duke treguar gishtin e mesit një...

I “dëmtuari” Nainggolan shfaqet në diskotekë, tifozët fillojnë kontestimet

Nuk ka luajtur ende asnjë ndeshje me fanellën e Interit, për shkak të një dëmtimi muskulor gjatë fazës përgatitore. Radja Nainggolan gjithsesi ka filluar...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com